Yiyecek & İçecek

Ana Restaurant

Ana Restaurant

Ana Restaurant

Ana Restoranımız sahilde deniz manzaralı konumlanmış olup, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini açık büfe olarak sunmaktadır.


Restoran barımız sabah saat 10:00’dan 24:00’e kadar herşey dahil hizmet vermektedir.


Özlem Garden Hotel'de dünya mutfağının enfes lezzetleri sizler için titizlikle hazırlanarak, sunulur. Güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile her an, her saat Özlem Garden lezzetlerinin ve misafirperverliğinin tadına varacaksınız. Sabah, Öğlen, Akşam ve akşamüstü pasta -dondurma saati olarak açık büfemiz hizmetinize sunulmaktadır. Herşey dahil sistemimiz gece 24:00 'a kadar sürmektedir. Misafirlerimize muhteşem bir konaklama imkânı sunmanın yanı sıra onları dünya mutfağından seçilmiş en lezzetli yemekler ve kaliteli servisimizle memnun etmeyi ilke ediniriz.
Usta şefleri tarafından hazırlanan ve farklı damak tatlarına hitap eden lezzetleri, kahvelerden, kokteyllere uzanan geniş içecek menüsü ile Özlem Garden Hotel'de mutluluğun keyfini çıkartabilirsiniz.


Zengin kahvaltı menüsü, göz dolduran öğle yemekleri, uzun sohbetler eşliğinde, deniz manzaralı leziz akşam yemekleri ile Özlem Garden Hotel ayrıcalığı ile sizler için hazırlanır.